Paznokcie na święta i na zimę + nowy blog

Hej 🙂 Od razu mówię, że wiem, że nie było wpisów, ale nie z mojej winy. W tym czasie pojawiły by się co najmniej 3 posty, ale w połowie miesiąca wysiadł mi internet i nic się nie dało zrobić. Kilka razy przymierzałam się do tego, aby coś wstawić i raz mi się prawie udało ( żeby coś się załadowało trzeba było czekać kilkadziesiąt minut, a nawet i więcej ) i napisałam cały wpis, a w momencie gdy miałam kliknąć „opublikuj” wszystko się zawiesiło i mimo dalszych prób nie dało się nic zrobić.

Zdjęcie3140 Zdjęcie3141 Zdjęcie3163 Zdjęcie3164 Zdjęcie3165

Pierwszy wzór można jeszcze zrobić w najbliższym czasie, ale ten drugi pewnie dopiero na kolejne święta ( chyba, że będzie pasował na inną okazję ) 🙂

A teraz link do nowego bloga ———> odrobinewszystkiego.wordpress.com/  ( od razu mówię, że jeszcze nad nim pracuję i nie ma tam nic do czytania – jak na razie 🙂 ). Nie będzie to taki blog, na którym będę się dużo skupiać lecz będę pisać wtedy kiedy będę miała na to ochotę i czas – uniknie to ciągłego przepraszania tak jak było na tym blogu 😉

Reklamy

9 thoughts on “Paznokcie na święta i na zimę + nowy blog

  1. Niebieskie cuda – jak chmury, śliczne!

    Już skaczę do nowego bloga.

    Ja posty wstawiam kiedy czuję, że chcę i mam ochotę – staram się walczyć wlasnie z takim poczuciem winy, bo o co! Trzeba walczyć i sie cieszyć bloggowaniem : )

  2. A postanowienia noworoczne? Co prawda ja nie prowadzę bloga o paznokciach – ale o psach, a tam napisałam postanowienia, a na tym blogu też przydałoby się trochę planów na Nowy Rok :).Pozdrawiam!

Czekam na Wasze komentarze :D Postaram odwdzięczyć się tym samym :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s